Blog

lipogel K5-depigmentacny-depigmentuzujuci-krem

Dajte zbohom hnedým škvrnám ešte pred dovolenkou!

Máte booknutý termín vašej letnej dovolenky, no máte jazvy po akné či operácii? Alebo vás trápia pigmentové škvrny? Vyskúšali ste už všetko, čo ste len mohli, no žiaden nedosiahol požadovaný efekt? Máme pre vás unikátne riešenie v podobe depigmentačného prípravku proti hnedým škvrnám Lipogel K5!

Faktory ovplyvňujúce vznik pigmentových škvŕn

Ľahko parfumovaný formula K5 Lipogel s gélovou konzistenciou je obľúbená najmä v horúcich letných mesiacoch, kedy pokožka nevyhnutne potrebuje dýchať. Jej zosvetľujúci účinok je rýchly a efektívny na nepríjemné problémy s hnedými pigmentovými škvrnami na koži.

Ktoré miesta na tele postihujú najčastejšie?

Tmavé pigmentové škvrny sa väčšinou vyskytujú na pokožke našich rúk, tváre a krku. Vznik tmavohnedých fliačikov je podmienený mnohými faktormi – nadmerným vystavovaním sa slnečnému žiareniu, vekom, užívaním hormonálnej antikoncepcie alebo sa vyskytujú aj ako jazvy po akné.

2 najdôležitejšie aktívne zložky

Čo zaručuje pozitívny účinok Lipogelu K5? Zosvetlenie pokožky je možné vďaka jedinečnému spojeniu dvoch aktívnych látok. Aktívnej zložky s názvom pidobenzón a dermatológmi bežne používanej kyseliny salicylovej. Práve pidobenzón je látkou, ktorá zabraňuje vzniku kožných nedostatkov a hyperpigmentácie. Pidobenzón sa v prvom rade  vstrebáva do kože. Neskôr kombinuje s vodou z pokožky a začína jeho aktívne pôsobenie.

Kyselina salicylová zase slúži ako aktívny peelingový prostriedok zjemňujúci postihnutú pokožku. Takýmto spôsobom urýchľuje depigmentačné účinky pidobenzónu. Ľudia liečení pleťovými vodami na báze Pidobenzonu dosiahli viditeľné výsledky s úplnou neprítomnosťou významných vedľajších účinkov vrátane sčervenania, pálenia, podráždenia. A to je najväčšia výhoda Lipogelu K5.

 

Jednoduché použitie Lipogelu K5

Používanie Lipogelu K5 je úplne jednoduché a vyžaduje si minimálnu námahu! Pred tým, ako ho začnete používať, očistite vašu pokožku od vonkajšieho znečistenia. Naneste dostatočné množstvo gélu a následne ho poctivo vmasírujte do pokožky. Počkajte, až kým sa nevstrebe. Nanesenie Lipogelu K5 je možné aj pod váš make-up. Avšak, samozrejme, neslúži ako podkladová báza ani hydratačný krém. Takto však bude môcť pôsobiť počas celého dňa!

 

Rýchle a viditeľné výsledky

Ako často by ste mali tento proces opakovať? Úplne postačí, ak gél aplikujete dvakrát denne celých 6-8 týždňov. Výsledky by však malo byť vidno už v 3-4 týždni používania. Napriek tomu by ste mali s liečbou pokračovať až dokonca. Vaša pokožka totižto po zosvetlení potrebuje nejaký čas aj na stabilizáciu depigmentačného procesu.

 

Ak si teda chcete užívať leto naplno so zdravou, krásnousviežou pokožkou, Lipogel K5 je pre vás ideálnou voľbou. A teraz si ho môžete objednať aj rýchlo a jednoducho pomocou nášho online objednávkového formulára!