Kontakt

Kontakt pre Slovenskú republiku

O spoločnosti SANOMED s. r. o.

Spoločnosť SANOMED s. r. o. je dynamicky rozvíjajúca sa farmaceutická spoločnosť, ktorá od roku 2011 prináša na slovenský trh široké portfólio liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov a kozmetických výrobkov, ktoré vracajú ľuďom nádej na plnohodnotný život, pričom pacientom poskytuje bezpečné a účinné produkty z mnohých terapeutických oblastí.

V úzkej spolupráci so spoločnosťou ProFound Bratislava, s. r. o. zabezpečujeme aj distribúciu, skladovanie liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov a kozmetických výrobkov, vždy v súlade s platnými predpismi a smernicami EÚ.

SANOMED s. r. o.

Fakturačná adresa
Adresa officu
Mobil
E-mail

SANOMED s. r. o.
Grösslingova 4,
811 09 Bratislava
Slovenská republika

Pestovateľská 2,
821 04 Bratislava,
Slovenská Rebublika

ProFound Bratislava, s. r. o.

Fakturačná adresa

ProFound Bratislava, s. r. o.
Osadná 2,
831 03 Bratislava,
Slovenská Republika

Výrobca

O výrobcovi Friulchem

Friulchem je súkromná chemická a farmaceutická spoločnosť zaoberajúca sa výskumom, vývojom a produkciou farmaceutických produktov s viac ako štyridsaťročnou praxou.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na webovej stránke spoločnosti www.friulchem.com

Adresa
Mobil
E-mail

FRIULCHEM S.p.A.
via San Marco 23, Z.I.
33099 Vivari
Taliansko

Objednávkový formulár

K5 Lipogel si teraz môžete objednať rýchlo a jednoducho z pohodlia domova. Stačí, ak vyplníte náš objednávkový formulár. Pri objednaní viac ako troch kusov doprava zadarmo.

*Súhlasím s licenčnými podmienkami a obchodnými podmienkami

V prípade, že ste si zvolili typ platby “Platba vopred na účet” uhraďte sumu, ktorá pozostáva z ceny výrobku + ceny poštovného na dole uvedený bankový účet a do poznámky k platbe uveďte vaše meno.

Sledujte nás na Instagrame